Pasternack PE3297-12
Part No.:
PE3297-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3297-12.pdf
Description:
COAX CBL MCX TO MCX
Comments
PE3297-12 Specifications
Style:
MCX to MCX
1st Connector:
MCX Plug
2nd Connector:
MCX Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-316
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms