Pasternack PE3311LF-36
Part No.:
PE3311LF-36
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3311LF-36.pdf
Description:
COAX CBL MCX TO MCX
Shipping
Inventory:123
Comments
PE3311LF-36 Specifications
Style:
MCX to MCX
1st Connector:
MCX Plug
2nd Connector:
MCX Plug, Right Angle
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-196
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms