Pasternack PE33143-24
Part No.:
PE33143-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE33143-24.pdf
Description:
COAX CBL SMB TO SMB
Comments
PE33143-24 Specifications
Style:
SMB to SMB
1st Connector:
SMB Plug
2nd Connector:
SMB Plug, Right Angle
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-188 DS
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms