Pasternack PE33247-60
Part No.:
PE33247-60
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE33247-60.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO SMB
Shipping
Inventory:847
Comments
PE33247-60 Specifications
Style:
BNC to SMB
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
SMB Plug
Length:
60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type:
RG-179
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
75 Ohms
Overall Impedance:
75 Ohms
Frequency - Max:
1 GHz