Pasternack PE33396-12
Part No.:
PE33396-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE33396-12.pdf
Description:
SMA Male to TNC Male Cable 12 In
Shipping
Inventory:557
Comments
PE33396-12 Specifications
Style:
SMA to TNC
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms