Pasternack PE33399-12
Part No.:
PE33399-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE33399-12.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO BNC
Comments
PE33399-12 Specifications
Style:
BNC to BNC
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
BNC Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-11A
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
75 Ohms
Overall Impedance:
75 Ohms