Pasternack PE3344-12
Part No.:
PE3344-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3344-12.pdf
Description:
SMA Male to SMA Male Right Angle
Comments
PE3344-12 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug, Right Angle
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-316 DS
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms