Pasternack PE33574-24
Part No.:
PE33574-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE33574-24.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO BNC
Shipping
Inventory:266
Comments
PE33574-24 Specifications
Style:
BNC to BNC
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
BNC Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-180
Cable Impedance:
95 Ohms
Connector Impedance:
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz