Pasternack PE33645-24
Part No.:
PE33645-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE33645-24.pdf
Description:
SMC Plug Right Angle to SMC Plug
Shipping
Inventory:624
Comments
PE33645-24 Specifications
Style:
SMC to SMC
1st Connector:
SMC Plug, Right Angle
2nd Connector:
SMC Plug, Right Angle
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-142B
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms