Pasternack PE33646-24
Part No.:
PE33646-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE33646-24.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO SMC
Shipping
Inventory:121
Comments
PE33646-24 Specifications
Style:
BNC to SMC
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
SMC Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
75 Ohms
Overall Impedance:
75 Ohms