Pasternack PE33668LF-12
Part No.:
PE33668LF-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE33668LF-12.pdf
Description:
SMB Plug to SMB Plug Right Angle
Comments
PE33668LF-12 Specifications
Style:
SMB to SMB
1st Connector:
SMB Plug
2nd Connector:
SMB Plug, Right Angle
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-142B
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms