Pasternack PE3369-36
Part No.:
PE3369-36
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3369-36.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Comments
PE3369-36 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-58C
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms