Pasternack PE3376LF-36
Part No.:
PE3376LF-36
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3376LF-36.pdf
Description:
COAX CBL SMC TO SMC
Shipping
Inventory:190
Comments
PE3376LF-36 Specifications
Style:
SMC to SMC
1st Connector:
SMC Plug
2nd Connector:
SMC Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-179
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
75 Ohms
Overall Impedance:
75 Ohms