Pasternack PE3377LF-18
Part No.:
PE3377LF-18
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3377LF-18.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Comments
PE3377LF-18 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
18.00" (457.20mm)
Cable Type:
RG-223
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
12.4 GHz