Pasternack PE33867-12
Part No.:
PE33867-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE33867-12.pdf
Description:
TNC Male to TNC Male Right Angle
Comments
PE33867-12 Specifications
Style:
TNC to TNC
1st Connector:
TNC Plug
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-142B
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms