Pasternack PE3405-24
Part No.:
PE3405-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3405-24.pdf
Description:
SMA Male to SMA Female Cable 24
Shipping
Inventory:101
Comments
PE3405-24 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Jack
2nd Contact Gender:
Female
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-62
Cable Impedance:
93 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms