Pasternack PE34178-12
Part No.:
PE34178-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE34178-12.pdf
Description:
SMA Male to N Female Bulkhead Ca
Shipping
Inventory:557
Comments
PE34178-12 Specifications
Style:
SMA to N-Type
2nd Connector:
N-Type Jack
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms