Pasternack PE34178-18
Part No.:
PE34178-18
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE34178-18.pdf
Description:
SMA Male to N Female Bulkhead Ca
Shipping
Inventory:371
Comments
PE34178-18 Specifications
Style:
SMA to N-Type
2nd Connector:
N-Type Jack
Length:
18.00" (457.20mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms