Pasternack PE34179-12
Part No.:
PE34179-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE34179-12.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Shipping
Inventory:679
Comments
PE34179-12 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Jack
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-188 DS
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms