Pasternack PE3421LF-24
Part No.:
PE3421LF-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3421LF-24.pdf
Description:
TNC Male to TNC Male Cable 24 In
Shipping
Inventory:902
Comments
PE3421LF-24 Specifications
Style:
TNC to TNC
1st Connector:
TNC Plug
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-213
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms