Pasternack PE34240LF-12
Part No.:
PE34240LF-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE34240LF-12.pdf
Description:
COAX CBL MMCX TO MMCX
Shipping
Inventory:887
Comments
PE34240LF-12 Specifications
Style:
MMCX to MMCX
1st Connector:
MMCX Plug
2nd Connector:
MMCX Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-316
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms