Pasternack PE3425-48
Part No.:
PE3425-48
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3425-48.pdf
Description:
COAX CBL TNC TO TNC
Shipping
Inventory:518
Comments
PE3425-48 Specifications
Style:
TNC to TNC
1st Connector:
TNC Plug
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:
RG-174
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
1 GHz