Pasternack PE34265LF-18
Part No.:
PE34265LF-18
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE34265LF-18.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO N-TYPE
Shipping
Inventory:103
Comments
PE34265LF-18 Specifications
Style:
SMA to N-Type
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
N-Type Plug
Length:
18.00" (457.20mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms