Pasternack PE3434-36
Part No.:
PE3434-36
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3434-36.pdf
Description:
TNC Male to TNC Male Cable 36 In
Shipping
Inventory:518
Comments
PE3434-36 Specifications
Style:
TNC to TNC
1st Connector:
TNC Plug
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-188
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms