Pasternack PE34447LF-72
Part No.:
PE34447LF-72
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE34447LF-72.pdf
Description:
COAX CBL SC TO SC
Comments
PE34447LF-72 Specifications
Style:
SC to SC
1st Connector:
SC Plug
2nd Connector:
SC Plug
Length:
72.0" (1.8m) 6.0'
Cable Type:
RG-225
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
400 MHz