Pasternack PE3451-12
Part No.:
PE3451-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3451-12.pdf
Description:
COAX CBL MHV TO SHV
Shipping
Inventory:290
Comments
PE3451-12 Specifications
Style:
MHV to SHV
1st Connector:
MHV Plug
2nd Connector:
SHV Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-62
Cable Impedance:
93 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms