Pasternack PE34511LF-36
Part No.:
PE34511LF-36
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE34511LF-36.pdf
Description:
COAX CBL SMC TO SMC
Shipping
Inventory:251
Comments
PE34511LF-36 Specifications
Style:
SMC to SMC
1st Connector:
SMC Jack
1st Contact Gender:
Female
1st Connector Mounting Type:
Panel Mount
1st Connector Mounting Feature:
Bulkhead - Front Side Nut
2nd Connector:
SMC Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-316 DS
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms