Pasternack PE34518-36
Part No.:
PE34518-36
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE34518-36.pdf
Description:
COAX CBL SMC TO SMC
Shipping
Inventory:603
Comments
PE34518-36 Specifications
Style:
SMC to SMC
1st Connector:
SMC Plug
2nd Connector:
SMC Plug, Right Angle
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-316 DS
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms