Pasternack PE34626-24
Part No.:
PE34626-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE34626-24.pdf
Description:
COAX CBL RP-TNC TO N-TYPE
Shipping
Inventory:672
Comments
PE34626-24 Specifications
Style:
RP-TNC to N-Type
1st Connector:
RP-TNC Plug
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
N-Type Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-400
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms