Pasternack PE34836-18
Part No.:
PE34836-18
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE34836-18.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Comments
PE34836-18 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Jack
1st Contact Gender:
Female
1st Connector Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature:
2nd Connector:
SMA Jack
2nd Contact Gender:
Female
2nd Connector Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature:
Length:
18.00" (457.20mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms