Pasternack PE34889-24
Part No.:
PE34889-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE34889-24.pdf
Description:
MMCX Plug to MMCX Plug Right Ang
Comments
PE34889-24 Specifications
Style:
MMCX to MMCX
1st Connector:
MMCX Plug
1st Contact Gender:
Male
1st Connector Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature:
2nd Connector:
MMCX Plug, Right Angle
2nd Contact Gender:
Male
2nd Connector Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature:
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-188A
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms