Pasternack PE3493-24
Part No.:
PE3493-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3493-24.pdf
Description:
SMA Male to Straight Cut Lead Ca
Comments
PE3493-24 Specifications
Style:
SMA to Cable
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
Cable (Round)
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-402
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms