Pasternack PE3500LF-6
Part No.:
PE3500LF-6
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3500LF-6.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Comments
PE3500LF-6 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
6.000" (152.40mm)
Cable Type:
RG-400
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms