Pasternack PE35227-12
Part No.:
PE35227-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE35227-12.pdf
Description:
COAX CBL RP-SMA TO N-TYPE
Shipping
Inventory:424
Comments
PE35227-12 Specifications
Style:
RP-SMA to N-Type
1st Connector:
RP-SMA Plug
2nd Connector:
N-Type Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-223
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms