Pasternack PE35227LF-24
Part No.:
PE35227LF-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE35227LF-24.pdf
Description:
COAX CBL RP-SMA TO N-TYPE
Shipping
Inventory:424
Comments
PE35227LF-24 Specifications
Style:
RP-SMA to N-Type
1st Connector:
RP-SMA Plug
2nd Connector:
N-Type Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-223
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms