Pasternack PE35247-36
Part No.:
PE35247-36
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE35247-36.pdf
Description:
COAX CBL RP-TNC TO N-TYPE
Shipping
Inventory:185
Comments
PE35247-36 Specifications
Style:
RP-TNC to N-Type
1st Connector:
RP-TNC Plug
2nd Connector:
N-Type Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-316
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms