Pasternack PE3528LF-36
Part No.:
PE3528LF-36
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3528LF-36.pdf
Description:
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE
Shipping
Inventory:166
Comments
PE3528LF-36 Specifications
Style:
N-Type to N-Type
1st Connector:
N-Type Plug
2nd Connector:
N-Type Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-59
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
75 Ohms
Overall Impedance:
75 Ohms