Pasternack PE3535-24
Part No.:
PE3535-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3535-24.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO TNC
Comments
PE3535-24 Specifications
Style:
SMA to TNC
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-223
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms