Pasternack PE35362LF-12
Part No.:
PE35362LF-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE35362LF-12.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO TNC
Shipping
Inventory:217
Comments
PE35362LF-12 Specifications
Style:
BNC to TNC
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-179
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
75 Ohms
Overall Impedance:
75 Ohms