Pasternack PE3574-36
Part No.:
PE3574-36
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3574-36.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Comments
PE3574-36 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-178B
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms