Pasternack PE3589LF-12
Part No.:
PE3589LF-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3589LF-12.pdf
Description:
COAX CBL SMB TO SMB
Shipping
Inventory:592
Comments
PE3589LF-12 Specifications
Style:
SMB to SMB
1st Connector:
SMB Plug, Right Angle
2nd Connector:
SMB Plug, Right Angle
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-188
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms