Pasternack PE36114LF-12
Part No.:
PE36114LF-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE36114LF-12.pdf
Description:
COAX CBL MC TO MC
Shipping
Inventory:495
Comments
PE36114LF-12 Specifications
Style:
MC to MC
1st Connector:
MC Plug
2nd Connector:
MC Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-174A
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms