Pasternack PE36138LF-24
Part No.:
PE36138LF-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE36138LF-24.pdf
Description:
7/16 DIN Male to 7/16 DIN Male C
Shipping
Inventory:121
Comments
PE36138LF-24 Specifications
Style:
7/16 DIN to 7/16 DIN
1st Connector:
7/16 Plug
2nd Connector:
7/16 Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-401
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms