Pasternack PE36138LF-36
Part No.:
PE36138LF-36
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE36138LF-36.pdf
Description:
7/16 DIN Male to 7/16 DIN Male C
Shipping
Inventory:121
Comments
PE36138LF-36 Specifications
Style:
7/16 DIN to 7/16 DIN
1st Connector:
7/16 Plug
2nd Connector:
7/16 Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-401
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms