Pasternack PE36147LF-36
Part No.:
PE36147LF-36
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE36147LF-36.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO F-TYPE
Comments
PE36147LF-36 Specifications
Style:
BNC to F-Type
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
F-Type Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-11A
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
75 Ohms
Overall Impedance:
75 Ohms