Pasternack PE36265-36
Part No.:
PE36265-36
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE36265-36.pdf
Description:
7/16 DIN Male Right Angle to 7/1
Comments
PE36265-36 Specifications
Style:
7/16 DIN to 7/16 DIN
1st Connector:
7/16 Plug, Right Angle
2nd Connector:
7/16 Plug, Right Angle
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-393
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms