Pasternack PE36526LF-24
Part No.:
PE36526LF-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE36526LF-24.pdf
Shipping
Inventory:106
Comments
PE36526LF-24 Specifications
2nd Connector:
10-32 Plug, Right Angle
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-174A
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms