Pasternack PE36530-12
Part No.:
PE36530-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE36530-12.pdf
Shipping
Inventory:106
Comments
PE36530-12 Specifications
2nd Connector:
10-32 Plug, Right Angle
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-316
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms