Pasternack PE36530LF-24
Part No.:
PE36530LF-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE36530LF-24.pdf
Shipping
Inventory:106
Comments
PE36530LF-24 Specifications
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-316
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms