Pasternack PE36536-12
Part No.:
PE36536-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE36536-12.pdf
Comments
PE36536-12 Specifications
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-316
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms